Як досягти оргазму

Важко й соромно розповідати про свої проблеми. Зрозуміло, йдеться про дуже інтимне. Воно болить, а порадитися немає з ким. Із батьками говорити на такі теми часто соромно, а звернутися до фахівця — бракує сміливості.

Ви здогадалися: йдеться про сексуальні стосунки жінки з чоловіком. Часто жінки пишуть, що у шлюбі з чоловіком не відчувають оргазму. Коли себе “налаштовують”, то приємно. Чоловіки намагаються зробити все, щоб жінка одержала задоволення. Але оргазму все одно немає. Для жінок часто секс — не головне, їм хочеться, щоб поруч була хороша людина. Але чоловіки переживають, а жінкам за себе соромно.

Статистика свідчить: десь лише четверта частина жінок відчуває оргазм при кожному статевому акті. Оргазм — це принада, котру природа подарувала людині для продовження роду. Чоловік і жінка в цьому плані “побудовані” по-різному. Чоловік наділений здатністю відчувати оргазм при кожному контакті з жінкою незалежно від того, хто вона — дружина чи випадкова знайома. Він виконує свою функцію і дає основу для зародження нової істоти. А жінку природа створила матір’ю, вона може завагітніти завжди.

Останнім часом у світі виникла тендєнція: жінка повинна одержати оргазм за будь-яких обставин! З’явилися й методики, згадали про досвід африканських негрів, арабів, жителів Індії… Про це написано в багатьох книжках із питань сексу. Хто цікавиться, може пошукати.

Перед статевим актом потрібна “прелюдія”, в якій беруть участь обидва партнери. І в ці хвилини нічого не треба соромитися. Слід сказати партнеру партнеру, що тобі приємно, чого хочеться. Він знайде ерогенні зони жінки. Усе буде гаразд.

У літературі наголошується, що пестощі в ліжку повинні дарувати людям радість. І десь загубилася думка: двоє, якщо вони разом, мають бути щасливими. Лишилося тільки небезпечне за своїми наслідками “полювання” за оргазмом. А воно, як і кожне полювання, несе в собі знищення. У цьому разі в ліжку чоловік і жінка часто знищують найсвятіше — кохання.

Використовування різних “штучок” для підсилення збудження в жінки часто спричиняє таку ситуацію: за силою “механічного впливу” чоловік може виявитися слабшим, аніж вібратор. От чоловік і не задовольнятиме жінку.

Купувати вібратор можна хіба-що жінкам, які не мають і не хочуть або не можуть мати партнера.

Автор: Любов, професор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *