Що може розповісти безлад у кімнаті про її власника?

Чистюлі і бруднулі є серед чоловіків і жінок. Всі люди по-різному ставляться до обстановки в своєму будинку: хтось завжди заправляє постіль без єдиної складочки, зате тижнями не миє посуд. Інші вважають за краще ідеальний порядок на кухні, при цьому тримають творчий безлад в шафі. А є ті, хто взагалі лінується прибирати квартиру і ті, чиє житло повністю стерильне.

Все це різні люди з різними характерами. Психологи виявили взаємозв’язок між особистісними особливостями і тим, як живе людина.

Що означає безлад вдома

Виявляється, якщо безлад в квартирі, то це зовсім не погано і не характеризує людину якось негативно. Навпаки, стерильна чистота і порядок можуть свідчити про психічне неблагополуччя у вигляді прихованого неврозу.

Брудна чашка на столі

Людина, що залишає на столі чашку з напоєм, наприклад, з кавою, має диктаторські риси характеру. У неї завжди все під контролем, і вона точно знає, що їй потрібно від себе і від людей. Перебувати поруч з нею, звичайно, тяжкувато.

Вона сувора як до себе, так і до оточуючих, її амбіції штовхають її вперед. Саме тому вона досягає майже всього, чого забажає.

Гори посуду в раковині

Люди, які не миють посуд відразу після трапези та й, взагалі, ненавидять цю справу, в реальності є дуже активними, товариськими і себелюбними. Вони йдуть по життю легко і з радістю. Однак, їх легковажність досить часто організовує їм же деякі проблеми, наприклад, з грошима. Вони легко беруть в борг, а ось віддавати позику не завжди виходить вчасно.

Такій людині варто частіше думати про майбутнє, а не жити тільки лише сьогоднішнім днем.

Валяються шкарпетки

Знову ж, за результатами досліджень люди, що складають шкарпетки під стільцями, диваном або ліжком, мають в характері одну гарну рису – це запасливість. У сім’ї така людина дуже навіть потрібна: вона уміло розпише весь бюджет так, що вистачить на все і ще залишиться.

Незаправлене ліжко

Найчастіше неприбране ліжко свідчить про те, що людина живе одна і відчуває себе на своїй території дуже впевнено і по-хазяйськи.

З іншого боку, такий факт може вказувати на високу зайнятість людини: вона соціально активна, у неї багато інших більш важливих справ і зовсім немає часу звертати увагу на таку дрібницю, як ліжко. У вільний час вона напевно наводить порядок у всій квартирі.

Брудні вікна і запилені підвіконня

Цілком можливо, що людина, яка живе в квартирі з брудними вікнами і підвіконнями підходить до них рідко через внутрішню пригнічість. Темне скло вікон погано пропускає світло, це створює ілюзію укриття від усього світу.

Депресивний настрій зазвичай супроводжують почуття самотності і смутку. Такі люди мають творчий характер і можуть досягти великих успіхів на цьому терені.

Постіль, забруднена їжею

Багато хто з нас любить дивитися цікаве кіно в ліжку, прихопивши з собою пару бутербродів і кухоль смачного чаю. Про що це говорить? Людина любить комфорт і затишок. І в цьому немає нічого кримінального.

Валяються пакети, коробки, сумки

Різні коробки і пакети говорять про приховане бажання людини змінити своє життя на краще, щось в ньому переробити, змінити, перемістити. Людина ніби знаходиться в процесі змін і отримує від цього задоволення. Застій і одноманітність – її головні вороги. Але вся печаль в тому, що є люди, які такий стан несуть в собі по життю і мало що в житті змінюють насправді.

Брудний туалет

Бруд в квартирі не завжди характеризує особистість як неохайну. Можливо, людина має на це внутрішні причини, наприклад, як у випадку з брудним туалетом. Таке явище може свідчити про те, що господар житла носить в собі старі образи, які відпустити не виходить. День у день він згадує про них, прокручує в голові, відчуваючи при цьому душевні страждання. Туалет є метафорою душевного бруду, від якого людина ніяк не позбудеться.

Підводячи підсумки, можна сказати, що ідеальний порядок не говорить нічого хорошого про господаря, а ось з безладу можна дізнатися багато цікавого про людину.

В усьому є крайнощі, тому давайте триматися золотої середини! Не виправдовуймо свою лінь, а берімося до роботи!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *