Імітація оргазму: плюси і мінуси

Жіночий оргазм – річ трепетна.

Яка жінка не пригадає такої ситуації: чоловік будь-що прагне добитися, аби дружина пережила оргазм. І якщо не досягає в цьому позитивних зрушень, починає нервуватися, розцінює це як свідчення власної неповноцінності, впадає у відчай.

Дружина, дбаючи про спокій у сім’ї, бажаючи розрадити чоловіка, повернути йому добрий настрій, впевненість у власних силах, імітує оргазм. Обману він може й не помітити.

Однак під час статевого акту в жінки зростає готовність до сексуальної розрядки. Її статеві органи “перевантажені” кров’ю, а спад настає не одразу. Застій крові викликає біль у крижах, стегнах, животі, запальні процеси, призводить до утворення пухлин, сприяє розвитку різних форм неврозів, які вносять іще більшу дисгармонію в сімейне життя і не тільки щодо сексу. Така “помста” організму – за незавершеність його функцій.

Тож дорогі жінки, не імітуйте оргазм, а краще поговоріть з чоловіком про те, що вам подобається, допоможіть йому зробити вам добре, поексперементуйте. Імітація оргазму ні до чого доброго не призведе. Над оргазмом у жінок мають працювати обоє. Спробуйте щось змінити. І чоловік буде задоволений, і ви!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *