Методи лікування епілепсії

Можу порадити, як позбутися епілепсії.

! Перш ніж застосовувати будь-яке лікування, будь ласка, обов’язково проконсультуйтеся з лікарем! Хвороба може проявитися з різних причин: поробленого, переляку, удару, стресового стану і таке інше. Лікар повинен встановити першопричину захворювання, а вже потім братися за лікування.

Підіть надвечір у ліс, туди, де росте папороть, відома під назвою дріопте­рис чоловічий (або ще щитовник аптечний, чорто­ва борода, чоловіча папо­роть). У неї корінь іде косо, а від нього вниз від­ходить кореневище з ба­гатьма тоненькими корінця­ми, що нагадує чорну боро­ду. Якщо рослина молода, така “борода” буває одна, а в старих рослинах — кіль­ка, завдовжки до 15 см кожна. Треба взяти три такі кореневища, байдуже, чи вони будуть усі з однієї рослини, чи з різних, го­ловне, щоб їх було рівно три, не більше і не менше, бо рослина отруйна. Не пе­реплутайте дріоптерис з ін­шими видами папороті, скажімо, з орляком. Те міс­це, де ви копали кореневи­ща, добре запам’ятайте, щоб потім могли і вночі туди потрапити.

Удома візьміть емальова­ний посуд, налийте 10 л води, укиньте кореневища папороті і поставте на во­гонь. Коли закиплять, про­варіть їх упродовж 10 хв. Хворий повинен випити З столові ложки цього відва­ру, а решту вилити в миску чи іншу велику посудину, куди можна сісти. Хворий у нижній білизні сідає в мис­ку, париться і обливається близько 30 хв. Потім білиз­ну, в якій хворий купався, треба зняти, відвар із коре­невищ вилити у відро і все це занести туди, де було викопано папороть. Це може зробити сам хворий або хтось із його рідні. Як нестиме все те в ліс, то не повинен ні з ким зустрічним вітатися чи розмовляти, а також огля­датися, коли щось почує, аж поки прийде на те саме міс­це, виллє відвар і закопає білизну. Це треба зробити вночі, до сходу сонця. Усіх умов слід чітко дотримува­тися, бо інакше може не по­діяти і доведеться все пов­торювати знову. Цей спосіб допоміг багатьом, навіть людям, що хворіли на епі­лепсію понад 16 років.

Хочу застерегти: так лі­куватися можуть дорослі люди віком від 18 років. Які норми для дітей, я не знаю, бо не було випадків, щоб лікувалися діти.

Іноді хворому на епілеп­сію може допомогти тіль­ки зняття негативної енер­гії з голови, де її пучки розміщено у вигляді хрес­та. Бажано зняти негатив­ну енергію як з голови, так і з усього тіла. Це може зробити знахарка або цілитель-екстрасенс.

Автор: Володимир Іванович

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *