Методи лікування епілепсії і шизофренії

Перш за все хочу нагадати, що як епілепсія, так і шизофренія можуть проявитися з різних причин: поробленого, пе­реляку, удару, стресового стану і таке інше. Лікар повинен установити першо­причину захворювання, а вже потім бра­тися за лікування.

Пороблене (порча) знімається викачуван­ням яйцем (смішний метод :) ), молитвами, замовляннями, виливанням воску тощо.

Після цього застосовують трави, міксту­ри. Однією з найкращих сумішей трав, якою користуюся на практиці, вважаю таку.

Одну столову ложку суміші (1 частина трави горицвіту весняного (адонісу), 2 час­тини кореня валеріани, 3 частини трави кропиви собачої (сердечника), 4 частини трави меліси і 1 частину коріння синюхи блакитної) залити склянкою крутого ок­ропу, накрити, настояти в термосі 30 хв., процідити, віджати і пити по чверті склян­ки (60—70 мл) вранці та ввечері за 20— 30 хв. до вживання їжі.

Водночас:

1.    Двічі на день закапувати очі відва­ром трави очанки, пелюсток волошки і квіток нагідок, узятих в однакових части­нах (1 столову ложку суміші на склянку крутого окропу).

2.  Тричі на день за 20—30 хв. до вжи­вання їжі приймати порошок із трави очанки. Брати на кінчику ножа, запивати водою.

3.  Тричі на день за 20—40 хв. до вжи­вання їжі приймати по 1—3 краплі мі­стури “Д” (спиртова витяжка насіння дур­ману) на столовій ложці води. Курс ліку­вання — 2 місяці.

За потреби провести 2—3 курси лікування.

Примітка. Практика показала, що най­краще піддаються лікуванню діти.

Перед лікуванням проконсультуйтеся з лікарем!

Автор: Володимир Іванович

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *