Люди, народжені у рік півня, – які вони?

Особистість

Люди, народжені в рік півня, дуже спостережливі, працьовиті, спритні, сміливі і талановиті, Півні дуже впевнені в собі.

Півні завжди активні, цікаві і популярні серед натовпу. Півні – говіркі, відверті, відкриті, чесні і лояльні. Вони люблять бути в центрі уваги і завжди здаються привабливими і красивими.

Півні є найщасливішими, коли вони оточені іншими: і на вечірці, і на соціальному захід. Вони завжди в центрі уваги і будуть проявляти свою чарівність в будь-якому випадку.

Півні очікують, що інші слухають, коли півні говорять, і можуть стати збудженими, якщо інші цього не роблять. Півні люблять хвалитися про себе та свої досягнення.

Півні, як правило, мають хороше здоров’я. Вони активні і насолоджуються такими видами спорту, як походи і плавання. Півні не хворіють дуже часто, тому що вони, як правило, добре боряться з хворобою. Навіть тоді, коли вони хворіють, вони відчувають себе краще дуже швидко.

Півні чутливі, і вони коли відчувають стрес, то дуже примхливі :).

Але не обов’язково так є, ставайте такими, якими хочете бути!

Робота і кар’єра

Півні більш мотивовані, ніж у інші тварини в китайському Зодіаку, роблячи свою кар’єру пріоритетом у своєму житті. Півні докладають всіх зусиль, мульти-талановиті, і можуть мати працювати  різних місцях.

Хороші професії для півнів: це вчитель, менеджер з продажу, власник ресторану, перукар, PR-менеджер, фермер, спортсмен, офіціант, журналіст, письменник-мандрівник, стоматолог, хірург, солдат, пожежний, охоронець і співробітник поліції.

Як будувати відносини з “півнями”

Півні лояльні і вони віддані друзі. Вони завжди виконують свої обіцянки і завжди вірні своєму слову. Деякі люди можуть важко ладнати з “півнями”, тому що “півні” завжди хваляться про себе та свої досягнення, інші можуть почуватися в таких випадках незручно.

Найщасливіші для “півнів”

Числа: 5, 7 і 8.

Щасливі дні: 4-е і 26-е.

Щасливі кольори: золото, коричневий, жовтий.

Квіти: гладіолус, Cockscomb.

Напрямок: південь, південний – схід.

Місяці: 2-й, 5-й, і 11.

Речі, які слід уникати “півням”

Невдалий колір: червоний

Невдалі числа: 1, 3 і 9.

Невдалий Напрямок: схід.

Невдалі місяці: 3-й, 9-й, 12-й.

Сумісність з іншими тваринами

Кожен знак (тварина) має свої унікальні характеристики. Сумісність в любові китайських зодіакальних тварин враховує особливості кожної тварини. Тільки ті, чиї характеристики збігаються, можуть бути хорошими партнерами.

Нижче наведено сумісності “півня” з іншими тваринами:

Добре: Бика або Змія.

Гірше: Щур, Кролик, Кінь, Свиня.

Але це тільки китайські “прикмети”, а свою долю ми творимо самі! 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *