Китайський Новий Рік 2017

Новий рік, або “Весняний фестиваль” в Китаї є найдовшим і найважливішим святом. Китайський Новий рік 2017 починається 28 січня 2017. Свято китайського Нового року закінчується через два тижні на 15-й день лютого і відомий як Фестиваль ліхтарів.

Під час китайських свят Нового року є багато традиційних видів діяльності, які відзначають повсюдно. Китайці вірять, що коли вони входять в Новий рік, вони повинні зробити новий початок. Вони прибирають свої будинки, віддають всі свої борги, купують новий одяг, розфарбовують свої двері, і навіть роблять нові зачіски, щоб мати новий старт у новому році.

Будинки по всьому Китаю прикрашені спеціальними банерами, багато з них є червоними і золотими, що традиційно означають щастя і благополуччя.

Є одна дуже кумедна традиція китайського Нового року – це обмін подарунками. Традиційний подарунок – це маленькі червоні конверти, заповнені “щасливими грішми”. Ці конверти даються дітям і друзям.

Дракон є дуже популярним символом для китайського Нового року. Це символ сили і вдачі. Китайський Новий рік 2017 не був би повним без гігантського дракона на вулиці. Костюм дракона завжди дуже барвистий і може бути довжиною до 30,5 метрів. Люди всередині костюма роблять так, що дракон рухається вгору і вниз, як зигзаг повз глядачів.

Під час китайського Нового року 2017 року в Китаї ви побачите феєрверк і почуєте вибухи пітард. Є багато вірувань про те, чому використовуються феєрверки. Одне з них говорить про те, що шум феєрверків повинен відлякати всіх злих духів, дозволяючи почати Новий рік без нещасть.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *