Коли потрібно виходити заміж? Помилки всіх жінок

Ми вибираємо, нас вибирають… Після чергового невдалого роману або навіть не дочекавшись його, ми виходимо заміж за першого зустрічного, хто зробив нам пропозицію. А потім ми довгі роки притираємося і звикаємо один до одного, а насправді страждаємо і мучимося. Таку помилку зробила й я, коли вискочила заміж в 18 років.

Виправдовуємо ми себе тим, що так живуть тисячі і навіть мільйони. А наше оточення – мами, подружки, родичі – кажуть, що з будь-яким чоловіком краще, ніж одній. Тепер я вважаю, що з будь-яким чоловіком – гірше. Краще виходити заміж тільки за найдостойнішого чоловіка.

Не слухайте людей, не їм проживати ваше життя!

Як часто вам говорили: «Ви вже зустрічаєтеся більше року, коли ж одружитеся?» Або «Не прогав його, а то інша підчепить!» Так чоловік перетворюється на об’єкт полювання, а жінка, що не встигла «урвати свій шматок на цьому святі життя» вважається невдахою. Хіба це правильно? Адже якщо трохи почекати, то пізніше ви можете зустріти людину, яка буде ідеально вам підходити і стане чудовим чоловіком.

Тому я вважаю, що виходити заміж в більш зрілому віці набагато краще, ніж в юному, коли дівчина намагається створити сім’ю, нічого не розуміючи в цьому. Що на неї чекає в цьому ранньому заміжжі? Гори брудного посуду і білизни, походи по магазинах і головне – постійний брак часу для догляду за собою. А молодий чоловік не розуміє, чому його благовірна не біжить відразу прати його брудні шкарпетки, як це робила його улюблена матуся. А ще як народжується дитина… Ого-го…

Якщо ціль життя – заміжжя – це ознака неврозу

Хотіти треба не вийти заміж, а зустріти людину і полюбити її. А так, якщо ти хочеш просто заміж, виходить, що тобі все одно, за кого заміж – аби заміж. Але сім’я – це природне продовження любові, того, що утримує разом.

Чим раніше одружуються, тим частіше розлучаються

Виходить сумна статистика: три з чотирьох пар, які уклали шлюб у віці від 18 до 25 років, розбігаються на другому році спільного життя. Добре, а коли ж не зарано заводити сім’ю? Відповідь проста: в той момент, коли ви відчуєте себе готовою до шлюбу. Це може статися і в 20 років, і в 30, і в 40 років, а може і ніколи. У цьому теж немає нічого страшного. Адже не всі люди на Землі народжені для шлюбу.

Однак переважній більшості людей шлюб потрібен і корисний. За заявою вчених-медиків сімейне життя сприяє здоров’ю нашого серця. Вони довели, що у одружених людей в 14 разів рідше трапляється інфаркт міокарда, ніж у неодружених.

Коли жінка повинна виходити заміж?

Отже, коли ж жінка повинна виходити заміж? Думаю, це варто зробити, коли до вас прийде справжня любов.

Перед цим у вас може накопичитися багаж з декількох романів, що закінчилися благополучно, тобто без всяких образ і претензій один до одного, щоб не тягнути його в нові відносини. Після декількох хороших романтичних історій, які перейшли в дружбу, ви отримаєте психологічний і сексуальний досвід спілкування. Він допоможе вам оцінити майбутнього кандидата в чоловіки. Добре, якщо ваші життєві цінності будуть приблизно однаковими. А ваші смаки і переваги, принаймні, не суперечили б один одному. І звичайно ж, фізична близькість повинна приносити задоволення обом партнерам.

Ось 6 головних питань, які необхідно собі поставити перед вступом у шлюб:

 • Чи пишаєтеся ви своїм обранцем?
 • Чи хочете ви від нього дітей?
 • Чи готові ви розділити з ним не тільки радість і перемоги, а й сум і злидні?
 • Чи комфортно вам під час фізичної близькості?
 • Чи можете ви уявити все своє життя поруч з цією людиною?
 • Чи хочете ви з ним постаріти і померти в один день?

Якщо ви 6 разів відповіли «Так», то можете сміливо вступати в шлюб з цим чоловіком.

Помилкові причини вступу у шлюб

У разі ж, якщо ви хочете вийти заміж тільки тому що:

 • Так роблять всі навколо, всі подружки заміжні, а я – ні.
 • Цей чоловік вирішить ваші фінансові проблеми.
 • На вас тиснуть батьки.
 • На вас тисне він.
 • На вас тиснуть подруги, родичі: “Та знайди вже когось собі!”.
 • Ви просто втомилися від самотності.
 • Нарешті знайшлася людина, яка вас любить.
 • Після весілля я його перероблю і він стане іншим.
 • От одружусь і буду робити кар’єру.

То це буде ВЕЛИКОЮ ПОМИЛКОЮ!

Жінка думає, що ось я вийду заміж і мій статус підвищиться. Тобто поки я незаміжня, я себе як жінка не дуже високо ціную. А якщо мене беруть заміж, значить я затребувана.

В деяких жінок є проблема тотальної самотності і ілюзія, що в шлюбі ця проблема вирішиться. Але це не так.

Варто приймати чоловіка таким, яким він є, або не чіпати і знайти собі іншого, бо спроби перевиховання ведуть до конфліктів, скандалів і розлучення.

Якщо всі тільки й питають, коли вийдеш заміж, навчися правильно їм відповідати, щоб більше не питали: “Коли захочу, тоді й вийду!” – або щось схоже на те :).

Якщо ви плануєте робити кар’єру – добре подумайте, чи не буде чоловік вам ставити палиці в колеса. Деякі не хочуть, щоб їх жінка працювала. А якщо вас переведуть на вищу посаду в столицю – чи поїде чоловік, діти з вами?

Дорогі дівчата і жінки, не поспішайте з заміжжям – зважте всі ЗА і ПРОТИ!

Обговоріть майбутнє

Якщо вам завжди разом цікаво, якщо ви можете говорити годинами і не набриднути один одному, якщо ви можете розмовляти мовчки, якщо ви відчуваєте на відстані, що йому зараз погано… Якщо ви своє майбутнє уявляєте однаково: наприклад, один мріє про трьох дітей, а інший – взагалі дітей не хоче, то вам не по дорозі. Не треба думати, що коли одружитеся, він захоче дітей, чи не захоче. Перед тим, як одружитися, треба обговорити всі життєві питання спільного життя. Щоб не було такого: «Тепер ти моя дружина і працювати не повинна». Якщо чоловік не хоче обговорювати спільне майбутнє, значить він щось приховує, а потім буде “нежданчик” після весілля((.

Бажаю вам щастя!

Автор: Світлана

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *