Чим зайнятись, якщо на вулиці дощ?

Ось настали довгоочікувані вихідні, на яких ви планували піти кудись погуляти, відвідати парк або просто погрітися на сонці. Однак як на зло, з самого ранку йде дощ, а небо вкрите такими щільними сірими хмарами, що немає ніякої надії на те, що все це закінчиться найближчим часом.

Не варто турбуватися! З будь-якої ситуації можна знайти вихід. Адже дощ змиває негатив і забирає все погане! Якщо ви не хочете виходити на вулицю, то у вас є можливість провести час з коханою людиною. Ви можете замовити піцу, але ще краще, якщо ви приготуєте щось смачне самі. Напевно у вашому холодильнику ви знайде багато продуктів, які і можна використати для свого обіду або вечері.

Увімкніть тв онлайн, насолоджуйтеся товариством одне одного і їжте смачну їжу. Якщо ж у цей день ви залишилися одні, то прийміть дощ як знак згори про те, що вам потрібно доробити багато справ:

  • Можливо, у вас недописана якась робота?
  • Або в шафі ось вже місяць такий бардак, що ви нічого не можете знайти? Саме час все привести в порядок. Викиньте всі зайві або непотрібні речі, якими ви в житті більше ніколи не будете користуватися. Вони тільки захаращують ваш особистий простір.
  • Ще один варіант – написати листа. Можете написати електронні листи своїм друзям або ж простий лист батькам. Нехай це будуть щирі слова, які ви не завжди можете розповісти при зустрічі або по телефону. Не треба придумувати і продумувати кожну фразу, нехай це будуть прості слова, але від самого серця. Листам завжди всі раді.
  • Подумайте про те, що дощ – це відмінна можливість виспатися. Адже напевно ви не висипаєтеся за весь тиждень.
  • Якщо ж спати вам не охота, то внесіть у своє життя трохи романтики: зробіть теплий чай або каву, пийте гарячий напій і слухайте стукіт дощу.
  • Або ж візьміть книгу, яка давно чекає того, щоб її відкрили і дізналися, яку історію вона зберігає.
  • Якщо ви дівчина, то саме час зайнятися собою: манікюр, педикюр, маски для волосся, маски для обличчя. Ви можете не поспішати, а все зробити повільно і якісно – сьогодні у вас достатньо для цього часу.
  • Якщо ж вдома вам не сидиться, то беріть свою кохану людину або подругу, фотоапарат – і йдіть на вулицю фотографуватися! Коли ще у вас будуть фотографії, де ви гуляєте під дощем? Тільки не переборщіть, адже вам не потрібна застуда.

napysaty_robotubardaklystpospatychayknyha

manikurmaskamaska_oblychcha

dozsh

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *