Бюстгальтер для вагітних і грудного вигодовування

Чому погано носити звичайний бюстгальтер при вагітності та грудному вигодовуванні?

Традиційні бюстгальтери не мають місця для того, щоб діафрагма росла під час вагітності, і вони також мають традиційну кісточку, яку не рекомендується носити під час вагітності або годування. Важливо використовувати бюстгальтери, які мають м’які чашки і мають збільшені ряди гачків (традиційні бюстгальтери мають тільки три). Це дозволяє вашому бюстгальторові мати місце для розширення вашої діафрагми протягом місяців вагітності і стягування після народження дитини, а діафрагма зменшується. Це також означає, що ви будете комфортно себе почувати і мати гарний вигляд! Наявність ширших шлейок на бюстгальтері для вагітних також важлива для підтримки, особливо для великих бюстгальтерів. Це, безумовно, те, що потрібно враховувати при виборі бюстгальтера для годування. Комфорт є критичним.

Чому погано носити бюстгальтер на кісточках?

Рекомендується не носити бюстгальтер на кісточках під час вагітності та на початку грудного вигодовування, з простої причини: кісточки тиснуть на молочні протоки і м’яку, ніжну тканину, потенційно блокуючи потік молока і ведуть до закупорення молочних каналів. Це може призвести до неприємних інфекцій, що вимагають антибіотичного втручання, яке може перервати вашу процедуру грудного вигодовування. Більшість бюстгальтерів для материнства технічно розроблені, щоб дати вам всю необхідну підтримку, що особливо важливо для великих розмірів чашки. Переконайтеся, що бюстгальтер правильно вписується і забезпечує достатню підтримку, а також має чудову форму. Також важливо перевірити тканину. Переконайтеся, що вона м’яка і дихає. Якщо бюстгальтер з бавовняною підкладкою, то він не натирає і дозволяє грудям дихати. Структура чашки також важлива: переконайтеся, що чашки підтримують ваші груди і роблять годування простим.

Чи можна спати в бюстгальтері для вагітних? 

Існують бюстгальтери, які підходять для сну. Хороший бюстгальтер для сну повинен бути безшовним з двошаровими чашками або без подушок для годування. Крім того, він повинен бути супер м’яким і розтягнутим, щоб пристосуватися до грудей. Ці типи бюстгальтерів ідеально підходять для перших кількох тижнів грудного вигодовування, коли ви будете пристосовуватися до нового. Вони також можуть бути одягнені протягом дня як звичайні.

Якщо шкіра дуже ніжна

Моя шкіра дуже ніжна і легко подразнюється. Мені потрібно відчувати себе комфортно. Ми знаємо, що ви маєте на увазі! Шви через зону соска або ліфчики без підкладки можуть викликати подразнення чутливих і ніжних грудей матусі. Важливо переконатися, що бюстгальтери мають або приховані шви, або шви, призначені для запобігання натирання області соска і, отже, зниження ризику подразнення. Як згадувалося раніше, тип тканини також надзвичайно важливий. Обирайте тканини натуральні та м’які, буде менше шансів отримати  подразнення та пітливість.

Гарний бюстгальтер – запорука хорошого настрою

Важливо, щоб білизна для вагітності та вигодовування виглядала так само красиво, як звичайна. Важливий розмір, підтримка і практичність, але також важливо, щоб ви виглядали і відчували себе жіночною і сексуальною! Вагітність і материнство можуть бути складними і носіння звичайної білизни, звичайно, не піднімає настрій. Вишукані тканини та бюстгальтери, прикрашені атласом, камінням та бантами – це методи, які змусять вас відчути себе настільки сексуальною, якою ви можете бути. Пам’ятайте, щоб ваші бюстгальтери відповідали трусикам теж!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *