2020 рік – рік металевої миші

2020 рік – рік якої тварини (звіра)?

2020, рік металевої миші за східним (китайським) гороскопом, стане роком нових починань!

Будуть нові можливості для пошуку справжньої любові та більшого заробітку.

2020 рік буде успішним.

Роками миші є такі роки: 1912, 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2020 та 2032.

Миша – перша з циклу 12 тварин китайської астрології, і з цієї причини 2020 рік вважається роком нових починань та оновлень.

Рік металевої миші стане сильним, процвітаючим і щасливим для майже всіх знаків зодіаку. Усі покажуть рішучість щодо своїх цілей, прагнень і навіть своїх захоплень. Це чудовий рік заснування нового та еволюції.

Ті, хто планує придбати нерухомість, розпочати бізнес або вкласти гроші в довгостроковий проект, мають великі шанси бути задоволеними в майбутньому. Але, будьте обережні! Цей тип ініціатив буде успішним лише за умови ретельного планування!

Яким буде 2010 рік для вас

Початок року, перші дні лютого – надзвичайно яскраві та сповнені мотивації. Ми отримали в подарунок новий, чистий, свіжий рік, без помилок і жодного жалю.

Рік Миші принесе нам творчу енергію.

Ви будете впевнені у тому, що все можливо, що ви творець власного життя і що ви маєте силу бути тим, ким хочете бути.

Щоб провести чудово 2020 рік, ми радимо включити в меню Нового року те, що любить їсти миша: горіхи та всі види сиру, одягти найдорожчий одяг та прикраси, бо миша любить багатство.

Металевий елемент означає продуктивність та активність для металургійної промисловості. Сюди входять виробництво автомобілів та машин, ІТ, індустрія високих технологій, косметика та здоров’я. Скористайтеся цим, 2020 рік може стати основою нових звичок і дій, які ви хотіли зробити давно.

Кар’єра і фарт

Усі дії, розпочаті в цьому році, будуть успішними. Вам потрібно дотримуватися своїх цілей впевнено і рішуче.

Ви повинні бути невблаганними, щоб досягти поставлених цілей і ніколи не дозволяти собі лякатися невдач, проблем чи труднощів.

Хоча кілька днів ви можете бути досить необґрунтованими, негнучкими і впертими, вам потрібно розраховувати на власні сили і вирішувати будь-які проблеми самостійно.

Здоров’я

В рік металевої миші, крім моментів, коли проявляється виснаження, всі знаки зодіаку будуть насолоджуватися хорошим здоров’ям.

Більше того, друга частина 2020 року має багато енергії та доброго загального самопочуття, тому психічний стан стає все кращим та кращим.

У 2020 році заняття спортом є найкращим лікуванням, і його слід призначати кожному з нас для покращення здоров’я, довголіття та загального самопочуття. Регулярні тренування зменшують медичні витрати протягом життя, допомагає спокійніше спати і підвищує продуктивність виконання щоденних завдань.

Це стосується всіх, незалежно від знаку зодіаку, будь-якого віку, дитину чи дорослого, молодого чи старого, низького чи високого, худощавого чи міцного.

Найщасливіші знаки зодіаку в рік миші-2020

Увесь 2020 рік удача на вашому боці, але вам потрібно вхопити її, як тільки вона постукає до ваших дверей. Китайці кажуть, що ніщо не лякає удачу більше, ніж коли ви сумніваєтесь у ній. У свою чергу, ті, хто проявляє ентузіазм та швидко діють, зможуть забезпечити собі успіх.

Діти, народжені в рік миші

Діти, народжені в рік миші є приємними, емоційними та чудовими спостерігачами. Хоча вони здаються сором’язливими, вони чарівні, і вони можуть внести особливий шарм у свою групу друзів.

Вони легко привертають увагу, а якщо цього немає, у них є видатний арсенал тактик: вони плачуть, володіють владою і владарюють.

Діти, народжені в рік миші, мають лідерські здібності, у них великий самоконтроль, вони дисципліновані і можуть досягти успіху в житті завдяки тому, як вони вміють справляються з труднощами, з якими стикаються.

Відомі люди, народжені в рік миші

Кеті Перрі, Антоніо Бандерас, Аврил Лавін, Антоніо Морено, Бен Афлек, Боббі Авіла, Камерон Діас, Карлос Дельгадо, Черчілль, Колін Фірт, президент Джиммі Картер, Фернандо Валенсуела, Гектор Елізондо, Х’ю Грант, Хуанес, Джуд Лоу, Джуліанна Мур, Джастіна Мачадо, Кеті Бейтс, Кенні Лоджінс, Марлон Брандо, Моцарт, Педро Армендаріз, президент Джордж Вашингтон, Рон Муді, Семюел Дж Джексон, Шон Пенн, Шекспір, Тімоті Хаттон, Тім Кук, Марк Цукерберг, Скарлет Йоханссон.

Рік миші 2020 принесе корисні ситуації, можливості, зустрічі з особливими людьми, удачу, а також врівноважить ситуації, дилеми та зміни, які можуть витіснити нас із нашої зони комфорту. Саме від нас залежить, як ми використаємо отримані від долі ситуації, і особливо, як ми сприймаємо досвід, який отримуємо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *