2017 – рік Півня

Тварина 2017 року за китайським календарем

Згідно з китайським (східим) календарем, у кожного року є свій покровитель – одне з дванадцяти тварин. Як не дивно, але щороку, певний східний знак впливає на долі людей на надрівні. Тому, вкрай важливо знати, під чиїм заступництвом буде майбутній рік, щоб гарненько підготуватися до його зустрічі. Знаючи особливості того чи іншого знака, нескладно спробувати задобрити господаря року з самого початку. Тоді всі дванадцять місяців до наступного Нового року будуть проходити весело, невимушено, щедро обдаровуючи Вас подарунками долі.

У минулому році на зміну році Кози прийшов рік Мавпи. Наступаючий 2017 рік – це рік Півня. 28 січня 2017 року Вогняна Мавпа передасть Півневі свої повноваження. Десятий за рахунком знак китайського дванадцятирічного гороскопу є чи не найбільш цікавою твариною у всьому східному календарі. Він яскравий і демонстративний, елегантний і товариський. Однак крім самої тварини, необхідно знати так само колір і стихію знака-покровителя 2017 року. Стихія, як і колір Півня безпосередньо впливає на те, яким буде 2017 рік для кожної людини.

Таємниця появи східного календаря

Найпоширеніша і найгарніша з існуючих легенд про появу східного гороскопу говорить: перед тим, як покинути Землю, Будда запросив до себе всіх тварин. І першим дванадцяти звіряткам, які прийдуть попрощатися з ним, Будда пообіцяв подарувати можливість керувати цілим роком, через кожні дванадцять років.

Першою до Будди прибіг Щур, потім прийшов трудівник-Бик, за ним прилетів сміливий Тигр, за яким, м’яко перебираючи лапками, прибіг тихоня-Кролик, відразу за ним з’явився могутній Дракон і приповзла мудра Змія, потім пристрибав граціозний Кінь і примчала на тонких ніжках віртуозна Коза, за нею прибігла кмітлива Мавпа, за якою, гордо ступаючи, з’явився строкатий Півень, потім примчала вірна Собака і, нарешті, на священне місце збору вибігла життєрадісна Свиня.

Відразу після того, як кожен рік закріпився за тваринами, він знайшов їх характер, якості, емоційність і деякі відмінні риси. Чи варто говорити, що люди, народжені під тим чи іншим знаком китайського гороскопу, також скопіювали ці особливості.

Стихія і колір 2017 року Півня

Наступаючий 2017 рік буде роком Яскравого або ж Вогненного Півня, а колір його – червоний. З давніх-давен мудреці вважали, що стихія Вогню уособлює безперервний рух вгору і має неперевершену життєвою енергією, відрізняється неймовірним прагненням до самовдосконалення і успіху.

Червоний колір тісно переплітається з вогняним елементом і це дуже добре, адже подібна суміш означає повну гармонію у всіх справах. Червоний колір – це колір любові, закоханості, запалу, пристрасті. Так що можна з упевненістю говорити про те, що 2017 рік насиченим в романтичному плані. Міцним парам рік обіцяє можливе весілля, сімейні люди відродять колишню любовну пристрасть, а самотні знайдуть свої другі половинки.

У червоному вогняному кольорі відображаються сила, впевненість, а також удача. Тому в наступаючому році потрібно сміливо відкинути будь-який сумнів і кидатися назустріч новому, не боятися всіляких змін.

Характеристика символу

В китайському календарі Півень вважається найбільш витонченим, товариським знаком. Півень неймовірно проникливий, педантичний, організований, акуратний, рішучий, вимогливий, консервативний, пильний, відповідальний і практичний. У своїх справах Півень прагне до досконалості, до ідеального завершення всіх починань. Також він просто обожнює увагу і буквально ніжиться в компліментах і похвалах.

Незважаючи на свої позитивні якості, Півень упертий і сміливий. Його егоїзм і прискіпливість не додають йому плюсів, а схильність до порожньої бравади часом робить з порядної Півня справжнього пустодзвона. Вкрай рідко Півень проявляє інтерес до будь-кого, крім себе самого. Незважаючи на це, протилежна стать не в силах встояти перед шармом чарівного Півня і повністю віддається під його владу. Всупереч своїй черствості, Півень вкрай щасливий в коханні. Однак себе, все ж, він буде ставити вище сімейних цінностей, і якщо Півень вчасно не «візьметься за голову», то все може закінчитися сумними наслідками.

Півня обожнюють за його палкий темперамент, за вміння вести красиву любовну гру. Якась загадковість дозволяє Півневі тонко відчувати межі романтики і вміло грати на струнах любові. Півень любить своє холостяцьке життя, проте, якщо йому зустрінеться «та єдина/єдиний», він без докорів сумління кинеться в водойму нових палких відносин, які, згодом, приведуть до висновку міцного сімейного союзу.

Найбільш сумісні партнери: Змія і Бик

Все добре у Півня і на діловому терені. За рахунок свого гострого розуму і блискучою кмітливості, бізнес свій він тримає міцно двома руками.

Незважаючи на деяке марнотратство по дрібницях, Півень дуже ощадливий, що зайвий раз доводить його хазяйновитість.

Людей, народжених в рік Півня, надзвичайно складно обвести навколо пальця. Їх інтелект, часто, вище середнього, а природна кмітливість не дасть нікому себе обдурити. Півень пильно помічає кожну більш-менш сумнівну дрібницю. Хіба що величезна порція компліментів зможе ненадовго збити Півня з пантелику, адже горда птиця не пропустить нагоди зайвий раз опинитися в центрі загальної уваги.

Вогняний Червоний Півень дуже любить командувати, а якщо сюди додати його запальність, то можна не сумніватися, – десятий знак східного гороскопу точно висловить все, що накипіло, в обличчя опонента.

Всі властиві Півневі риси будуть проявлятися цілий 2017 рік у тій чи іншій мірі. Щоб йти в своїй звичній колії і не вибиватися або ж перейти на новий, вищий щабель, – потрібно постаратися підлаштуватися під норовистий знак.

Гороскоп для народжених в рік Півня на 2017 рік

І без того норовливий, в 2017 році Півень буде просто нестерпним. Його правильні твердження і велика кількість свіжих ідей будуть просто знівельовані його ж, півнячим, егоїзмом і вічним роздратуванням. Всім, хто народжений в рік цієї прекрасної птиці, варто згадати про свої неабиякі здібності і незвичайну силу волі і, може бути, десь переступити через себе, але направити всі свої позитивні промені до світла, до поставленої мети.

Не варто Півням забувати і про те, що в деяких ситуаціях їх запальність грає аж ніяк не на руку норовливим носіям строкатого оперення. Тому, в 2017 році потрібно постаратися бути трохи більш тактовним, щоб не виникало проблем з громадськістю.

В цілому, рік принесе емоційним Півням багато цікавого. Нудно точно не буде, адже сам Півень більше, ніж інші знаки, вміє знайти собі пригоди. Але, завдяки вродженому таланту зачаровувати оточуючих, Півень вміло буде виходити з усіх перипетій, що виникли на його шляху. У 2017 році Півневі слід ще трохи напружитися на роботі і можна бути впевненим – заслуги старанного трудівника віддадуть йому сповна. Кар’єра буде рухатися в гору, фінансова сторона тільки радувати лише в тому випадку, якщо Півень буде вести чесну гру, не обманюючи і не підтасовуючи факти.

На особистому фронті у Півнів вирують пристрасті: любов, ревнощі, пристрасть, ніжність і скандали, що змінюються бурхливими примирення. Всі принади серйозних відносин Півні відчують сповна. Ті, хто зламаються, залишаться в 2017 році без другої половинки.

Але це тільки гороскоп, свою долю ми творимо самі!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *