1 квітня – Міжнародний день птахів

Автор: Зоя

Чи задумувалися ми коли-небуть про життя птахів, про користь від них? Пташки живуть повсюдно: у місті, в селі. На планеті їх налічується 8600 видів, 360 з них – в Україні.

Птахи – окраса нашого життя. Вони зачаровують своїм співом, поведінкою і надають природі неповторного колориту. Птахи працьовиті й чистоплотні. Вони — наші помічники, бо доглядають дерева і поїдають комах. Роблять те, що людям не під силу — рятують тонни зерна від шкідників. А хіба не приємно морозного ранку спостерігати, як синичка зазирне у вікно? Хто не намилується, коли після літнього дощику горобці купаються у калюжі? Та коли настає зима і все замітає снігом, важко птахам — холодно і голодно. Тому в цю пору їм необхідна допомога. Поділіться з ними зернятами, хлібом, крупою.

.. .Якось вийшла зимового ранку надвір — усе під снігом, а на підвіконні сидить синичка. Надута й голодна, але не тікає, дивиться на мене. Я розчистила віником сніг, насипала пшона, а синичка клює і голівкою киває, а мені здається, що каже “Спасибі, спасибі!”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *